Acarkent

Acarlar – Acarkent – Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Acarkent Kombi Servisleri
Acarkent Kombi Arıza

Güvenilir Kombi Servisiniz !

Acarkent kombi servisi olarak, kombileriniz de oluşabilecek arıza,bakım,onarım,montaj ve diğer teknik servis işlemleri için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ile en kısa sürede adresinize ulaşarak kombiniz de oluşan arızanın tespiti yapıldıktan sonra cihazınızın sorunu en kısa sürede giderecektir.

Kombiler yıl içerisinde sürekli olarak kullanılmaktadır. Özellikle kesintisiz olarak kullanıldıkları kış aylarında çeşitli sorunlar nedeniyle arıza verebilir. Elektriklerin kesilmesi, su basıncının değişik şekillerde artması ya da azalması gibi durumlar kombilerdeki parçaların çok çalışması ya da çalışması gerekenden daha az çalışarak sorun yaratmasının en birinci sebebidir. Kombinin arıza vermesi durumunda o parçanın tamir edilmesi yerine değiştirilmesi gereklidir. Çünkü kombinin uzun süre kullanılması arızaya geçen parçanın daha da fazla yıpranarak diğer parçaları da bozması anlamına gelir.

Kombiler arıza verdiklerinde direk olarak kendilerini korumaya almakta ve ekranlarında hata kodları ile bu arızayı bildirmektedir. Her marka ve  model kombinin kodu farklı olabilmekte, ya da aynı kodlar bile kombi özelliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Arıza kodları servis yetkililerince bilinmektedir. Bu nedenle kombiniz arızaya geçtiğinde servisten yardım almanız gerekmektedir. Bazı kodlar su basınç değişimini ya da elektrik sıkıntısını belirtirken bazı kodlar parçalardan kaynaklı olan sorunları belirtmekte ve bu durumlarda acil müdahale gerekmektedir.

Profesyonel İşçilik – Garantili Hizmet

Profesyonel kombi servisi ekiplerimiz tarafından yapılan bakım,onarım işlemleri firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. 1 yıl içersinde aynı arıza tekrarı değişimi yapılan parçada bir sorun olması halinde, ücretsiz olarak parçanız değiştirilip sorununuz giderilecektir.

Acarkent Viessmann, Eca, Buderus, Protherm, Alarko, Kazan, DemirDöküm, Baymak, Süsler, Junkers, Euromax, Ferroli, Lambert, Dolcevita, Ocean ve Diğer Tüm Marka ve Model Kombileriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

 

Kombi Servisi         Klima Servisi            Chiller Servisi        

 

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button