Acarkent

Acarkent Kazan Servisi – 442 27 02

Acarkent Kazan Servisi
Acarkent Kazan Servisi

Güvenilir Kazan Servisiniz !

Kazan bakımı sağlıklı ve yeterince ısınmak için oldukça önem taşımaktadır. Düzenli bir şekilde bakımı yapılan kalorifer kazanları bu sayede verimliliğini uzun bir süre korumaktadır. Bakım işlemleri ise oldukça kolay yapılmaktadır. Tesisatın suyu kontrol edilmelidir. Baca kontrolü yapılmalıdır. Ateşçi takımları kontrol edilip faaliyete hazır olup olmadığına bakılmalıdır. Havalandırma ve su sızıntıları arızaları yok edilmelidir. Kazanların günlük, haftalık, aylık ve yıllık periyodik bakım işlemleri vardır. Her işlem farklı şekillerde olmaktadır. Haftalık bakımlarda sabunlu su ile kazan dairesinin yıkanması gerekir. Buhar vanaları yağlanmalıdır. Aylık bakımlarda su seviyeleri ayarlanmalıdır. Tüm boru bağlantıları ve sistem kontrolden geçirilmelidir. Yıllık bakımlarda kazan tamamen boşaltılmalıdır. Tüm parçalar temizlenmeli yeni bacalar takılmalıdır.

Acarkent Brülör Servisi 

Brülör, yakıtın hava ile uygun şekilde karışıp yakılmasını sağlayan cihaza verilen isimdir. Brülörlerin birçok çeşidi vardır. Bunlar tek yakıtlı, katı yakıtlı, kömür, talaş vb. yakıtlar, motorin, doğalgaz, çok yakıtlı brülörler gibi birçok çeşide ayrılmaktadır. Acarkent kazan servisi hizmetlerinden bilgi alarak tüm bu işlemlerin nasıl olacağı konusunda fikir edinebilirsiniz. İşi iyi bilmeyen kişilerin bakım yapmaya çalışması tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

İstanbul’da yaşayanlar kazan servisinden kolaylıkla faydalanmaktadır. Acarkent kazan- brülör servisi özellikle Acarkent ve çevresine yakın oturan kişiler için oldukça uygun konumdadır. Böylece kolaylıkla kazan- brülör servis ve bakımından yararlanabilirsiniz.

Kombi Servisi         Klima Servisi            Chiller Servisi        

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button