Yakacık

Yakacık Kombi Servisi – 0216 442 27 02

Servis Hizmetlerimiz
Servis Hizmetlerimiz

Evlerimizde eski yöntem sobaların yerine artık yavaş yavaş doğalgaza, kombi sistemine geçilmeye başlandı. Özellikle büyükşehirlere doğalgaz gelmesi ile birlikte kömür kullanımı en aza indirildi. Doğaya büyük zararlar veren kömür kullanımının yerine daha zararsız, kokusuz ve görüntü kirliliği yaratmayan doğalgaz kullanımı yaygınlaştı. Kombilerin günden güne kullanımının artması ile birlikte bir takım kombi bakım sorunlarında da artışlar olmaya başladı.

Yakacık Kombi Servisi olarak biz de bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Merkezimizdeki her türlü kombi bakımını yapabilecek kapasitedeki elemanlarımız ile marka, model ayrımı yapmadan çalışmaktayız. Tek bir telefon ile sorun çıkaran kombinize gereken müdahalede bulunmaktayız. Hızlı çözümler üreterek sizleri zor durumda bırakmıyor, kombinizi daha kullanışlı hale getiriyoruz.

Yakacık Kombi Bakımı olarak sizlere kombi seçiminde birkaç önerimiz bulunmaktadır.  Bir kombi almak istiyorsanız öncelikle özelliklerine ve kendi binanızın özelliklerine bakmanız gerekmektedir. Dairenizin konumu nedir? Apartmanınızda kaçıncı katta oturuyorsunuz? Bu gibi durumlara göre kombi almak gerekmektedir. Eğer alt katta veya üst katta oturuyorsanız ısı verme gücü yüksek kombiler tercih etmelisiniz. Çünkü bu bölgeler dışarıdan gelen soğuğu daha çok alır. Orta katlardaki daireler ise hem alt ve üst katından ısı alırken, dışarıdan da olabildiğince az soğuk almaktadır. Bu sayede kombinin masrafı da en aza inmiş olmaktadır. Ayrıca dairenizin ısı yalıtımına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Kombi servisi olarak sizlere bu tarz konulara dikkat etmenizin yanında herhangi bir sorunda direkt olarak servis ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button