Gree

Gree Hakkında – Gree Klima Alınır mı ?

 

Gree klima günümüzde Daikin, Mitsubishi, Fujiterma gibi bir çok markaya yedek parça üretimi yapan ve üst sınıf markaların tercih ettiği kalitede üretim yapan bir markadır.Dünyada bilinirliği oldukça yüksek olan uluslar arası bu markanın Türkiye’de henüz çok fazla duyulmamış olması akıllarda şüphe uyandırmaktadır.

1991 yılında kurulmuş olan firma, başlangıçta pencere tipi klimalar üreten ufak bir fabrika olarak sektöre giriş yapmıştır. Ürettiği ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı konusunda bir çok ödül almasıyla adını duyurmuş ve kaliteli bir marka olma imajına ilk adımı atmıştır.

1994 ve 1996 yılları arasında ”üstün kaliteli ürünler üretmek, ünlü markalar arasında yer almak ve birinci sınıf kaliteli” üretimler yapmak için üretim politikasında iyileştirmeler yapmıştır ve başarılı olmuştur.

Gree Klimalar Nerede Üretiliyor ?

Şirketin merkezi Çin’in güneyinde güzel bir kıyı kenti olan Zhuhai’de yaklaşık 80.000 çalışanı ile üretim yapmaktadır. Gree, dünya genelinde 11 üretim üssü kurdu; 9’u Çin’de, 2’si Brezilya’da ve Pakistan’da. Ayrıca, Changsha, Zhengzhou, Shijiazhuang, Wuhu ve Tianjing’de 5 temel yenilenebilir kaynağa ve 6 yan şirkete (Lamda Kompresör A.Ş., Gree Electrical Co Ltd, Kaibang Motor Manufacture Co Ltd, Xinyuan Electronics Co, Ltd, Akıllı Ekipmanlar Co, Ltd ve Hassas Kalıp Co Ltd), çekirdek parça ve bileşenlerin üretiminden atık ürünlerin geri kazanılması için tüm tedarik zincirini kapsamaktadır.

Gree Fabrika

Gree Fabrika

Gree Kendi Teknolojisini Geliştirmekte

52 araştırma merkezi, 570’in üzerinde test laboratuarı, 8000’i geçen AR-GE mühendisi ve yıllık cirosunun %5’ini oluşturan AR-GE bütçesi ile kendi teknolojisini geliştirip, dünyaya sunar. 5000 buluş(icat) patenti dahil 5.600’den fazla teknoloji patentinin altında Gree imzası bulunmaktadır.

Neden Gree ?

Gree 200’den fazla ülke ve bölgeye yayılan iş hacmine sahiptir.Gree dünyanın en büyük klima üreticisi olup dünyada satılan 3 klimadan biri Gree tarafından üretilmektedir.Mayıs 2015 yılında Gree; ev aletleri sektörü bölümünde Forbes Global 2000’de 1.sırada ve dünyanın en büyük 500 halka açık şirketleri bölümünde 385.sırada yer almıştır.

Gree Klima Türkiye Distribütörü Kimdir ?

Gree klimanın Türkiye deki tek yetkili distribütörü TLC klimadır.

TLC Klima San. ve Tic. A.Ş

Mahiz İz Cad.No:8/6 Altunizade 34662 Üsküdar/İstanbul

İletişim : 0216 474 85 00 – 0216 474 48 01

www.tlcklima.com – info@tlcklima.com

Gree Klima Modelleri ve Katalogları 

Gree Klima Modelleri ve Katalogları

Gree Klima Modelleri ve Katalogları

Dünyadan Gree Resimler 

Gree Klima Görselleri

15 Yorumlar

  • Bende bu sene lomo serisi aldım. Gerçekten 10 numara bir klima. Daha sonra anneme ve kayınvalidelere aldım. Çok iyi bir sürü para verip başka klimalara para harcamayın derim.

    • Merhabalar Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçerek mekanınıza uygun cihaz seçimini müşteri temsilcimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bugün itibariyle gree fairy 18 btu takıdrdık kullanıp göreceğiz inşallah memnun kalırız. Aslında benim tercihim yerli üretimdir ama servisci tanıdık daha iyi ilgilenir diye bu markayı tercih ettim.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button