Faydalı Bilgiler

Vaillant Kombi Alınır Mı ?

Vaillant Kombi Alınır mı ?
Vaillant Kimdir ?

Vaillant Group Kimdir ?

Vaillant Kombi Alınır mı ?

Vaillant Kombi Alınır mı ?

Vaillant ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için ürünler geliştiren bir şirkettir.Dünya çapında 12.000’den fazla çalışanı bulunan şirket, yıllık 2.3 milyar avro ciroya sahip. Bu, Vaillant Grubunu Avrupa’daki sektörünün ikinci büyük şirketi haline getiriyor. Bu aile şirketi, duvar kazanı alanında küresel bir pazar lideri. Grubun faaliyetleri, sürdürülebilir ve kârlı büyümeyi sağlamak amacıyla özellikle çevre dostu ve  enerji tasarruflu ürünler geliştirmeye odaklanmaktadır. Vaillant Group’un merkezi Remscheid , Kuzey Ren Vestfalya’da bulunmaktadır.

 

 

Vaillant Group’un Sahip Olduğu Diğer Markalar :  

Vaillant Group toplam sekiz uluslararası markadan oluşmaktadır. 12 Şirketin markaları Avrupa ve Avrupa dışındaki pazarlarda ayrı olarak yönetilmektedir ve 60’dan fazla ülkede bulunmaktadır.

Vaillant Group marka ailesi şu markaları içermektedir:

 • Vaillant (1874’de kurulan Almanya)
 • Saunier Duval  (1907, Fransa)
 • Awb  (1934, Hollanda)
 • Bulex  (1934, Belçika)
 • DemirDöküm  (1954, Türkiye)
 • Parlayan solucan (1934, Birleşik Krallık)
 • Hermann Saunier Duval (1970, İtalya)
 • Protherm (1991, Çek Cumhuriyeti )

Üklemizde Vaillant başta olmak üzere DemirDöküm,Protherm markaları aktif olarak satışı yapılmakta ve kullanılmaktadır.

Peki Vaillant Kombi Alınır Mı ?

Vaillant cihazlar ihtiyaçları tam olarak karşılamak için üretilmiş verimli cihazlardır. Verimi yüksek sağlayarak aynı zamanda yakıt tasarrufunu kullanıcıya kanıtlar. Dairede kullandığınız iki banyoda sabit olarak su alma garantisi vermektedir. Şebeke basınçlarının değişmesi neticesinde kullanıcıya sıcak suyun sürekli olarak konforunun garantisini sağlar. Üst Sekment Vaillant kombilerdeki Aqua Comfort sistemi sayesinde içersinde bulunduğu dahili boiler ile bir miktar suyu içerisinde barındırarak kullanıcılara sıcak suyu açtıklarında 5 saniye içerisinde sabit olarak sıcak su alımı sağlanır ve bu durumda da kullanıcı olarak suyu açtığınız zaman sıcak suyun gelmesini uzun süre beklemeyerek boş akan sudan tasarruf sağlamış olursunuz.Türkiye bölgesinde geniş servis ağına sahip olmasıyla arıza durumlarında kısa sürede servis hizmeti sağlamaktadır.

Kombilerde çift mikroişlemci sayesinde olası emniyet fonksiyonlarına karşı çift kontrol sağlanmaktadır. Baca emniyet sensörü sayesinde bacalı kombilerde anakart yani elektronik kart üzerinden dışarıdan müdahalelere izin vermeyen atık gaz emniyet sistemi bulunmaktadır.

12 Yorumlar

 • Vaillant kombileri şahsen kullanan biri olarak belirtmek isterim ki piyasada ki bir çok adı duyulmuş markadan daha kalitelidir. Yıllardır kullanıyoruz ve ne bir arıza aldık ne de herhangi bir başka sorun . Çevremizdeki bir çok dostumuz başka markaları kullanıyor bir çok farklı arızadan muzdarip . Biz gayet memnunuz alacak kişilere kesinlikle tavsiye ederim .

 • Kombiler gerçek anlamda çok dikkat edilerek seçilmesi gerekir. Zira yanlış bir tercih ilerisi için sorun teşkil edebilir.Yıllardır kullandığımız vailant kombiler gerçkten tercih edilmesi gereken kombidir

  • Vaillant alarak en büyük hatayı yaptim sevis i kötü müşteri hizmetleri yine aynı bozuk kombi taktılar değiştirmedilerde artık son çare mahkeme kimseye önermem gidin eca alın en güzeli

 • Kombide marka tercihini reklam yapmış markaya göre değil , işlevselliğine göre seçmek gerekir. Eşanjör özelliği , kaç eşanjrlü olduğu ve servislik durumu çok önemli.
  Bana göre en iyisi immergas

 • Vaillant bizzat kullanıyorum bence parasının hakkını sonuna kadar veren bir kombi.Servisi yaygın ve önemli olan servise ihtiyaç duyulduğu zaman resmi servisleriyle iletişim kurmak.

 • Vaillant servisi kötü müşteri hizmetlerini arıyosun yine çözüm bulamıyosun o ona atiyo o ona bozuk kombi taktılar şimdide değişimini yapmıyorlar vaillan sakin düşünmeyin

 • Bu ülkede biraz öne çıkan her firma benzer şeyleri yapıyor. Bu gün gelen vailant servisi su kısılınca kombinin sıcaklığı ayarlayamaması normal deyip, üstüne de kullanıcı hatasıymış gibi 50 TL servis ücreti alıp gitti. Kesinlikle sorun çözmeye niyetleri yok.

 • .Ben hiç memnun değilim. 2022 bu marka iyi diye aldım. Hep sorun çıkardı. Değişim kararı çıktı. Bu cihazda aynısını yapıyor. Dört beş kez servis geldi parça değiştirdi . En son karar cihazı servise götürüp test edeceklermiş. Yirmi gün geçti hala gelmediler. Her gün arıyorum arıza kaydı alındı diyorlar ancak nafile. Hiç ama hiç memnun değilim. Cihazlarına sahip çıkmıyorlar.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button