Moda

Moda Beko Klima Servisi – 0216 370 36 32

Atek Beko Klima Gaz Şarjı
Atek Beko Klima Montajı

Beko Klimanız Emin Ellerde !

Değişen hava koşulları bizi ısıtma ve soğutma sistemlerine bağımlı hale getirdi. Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen klimalar özellikle yaz aylarında serinlemek için en ideal yöntem. Fakat kışın kullanımı da oldukça tasarruflu ve ideal olan klimalar gün geçtikçe özelliklerini arttırarak teknolojiyi yakalıyor.

Daha sağlıklı ve dinç bir yaşama ve çalışma ortamı için hemen her ortamda klimaya rastlıyoruz. Ev tipi ve daha büyük boyutlardaki klimalar farklı alanlara hitap ediyor. Doğru klima seçimi yapmak için ilk olarak klimanın ısıtma ve soğutma yapmasının istendiği alanın boyutları belirlenmelidir. Buna göre alanda çok daha ekonomik bir ısı kontrolü sağlayabilirsiniz.

Moda Beko Klima Servisi gibi alanında uzman yetkililerle iletişime geçerek klima hakkında detaylı bilgi alabilir, yaz ve kış aylarında ekonomik kullanım tüyoları öğrenebilirsiniz. Üstelik bakım ve arıza gibi tüm sorunlarda ulaşabileceğiniz yetkili servislerin bu işi gerçekten belgeli ve doğru bir şekilde yaptığından emin olabilirsiniz. Ev ve iş yerlerindeki tüm bakım ve sorunlarınızla en kısa sürede ilgilenecektirler.

Tasarruflu Ve Doğru Klima Kullanımı

Klima sadece ısıtma ve soğutma değil, nem kontrolü ve havanın değişimi için de kullanılır. Bu sebeple Moda Beko Klima Servisi ile klima kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Herkes belirli sıcaklık ve nem ortamında rahat eder. Sıcaklığın çok fazla ya da aşırı düşükse bu insanları rahatsız eder. Üstelik nem düzeyinde ki artış ve azalışta insanlar ve çocuklar üzerinde farklı rahatsızlıklara sebep olabilir. Ortamda temiz ve taze havanın bulunması içinde filtreleme sisteminin iyi çalışıyor olması önemlidir. Bu sayede kötü hava, toz, polen gibi zararlı etkenler vücuda alınmamış olur.

Kullanım ihtiyacına göre klimalar;

 • Yer tipi,
 • Duvar tipi,
 • Salon tipi,
 • Kaset tipi,
 • Gizli tavan tipi olabilir.

Klima tipi hangisi olursa olsun tasarruflu ve doğru kullanım ipuçları büyük fayda sağlayacaktır.

 • Nemin yüksek olduğu günlerde klimayı nem modunda çalıştırmak gerekir.
 • Klimanın hava giriş çıkışının sağlandığı iç üniteyi perde, mobilya ve benzeri eşyalar tarafından kapatılmamalıdır.
 • Klima amaç dışı yiyecek ısıtma ya da eşya kurutma için kullanılmamalıdır.
 • Filtreler belirli aralıklarla temizlenmeli ve bunun için servislerle iletişime geçilmelidir.
 • Klima zamanlayıcısını ayarlayarak uyku veya eve gelme zamanlarına ayarlayarak kullanabilirsiniz.
 • Klimayı soğutma amaçlı kullanırken en düşük dereceye değil, ideal ortam sıcaklığına ayarlayın.

Klima Bakımı Neden Gereklidir?

Klima bakımı özellikle insan sağlığı için mutlaka yaptırılmalıdır. Konforlu bir yaşam sürmek ve bunu korumak için düzenli periyotlarla yapılmalıdır. Klimanın düzenli bakımı istenmeyen hastalıklardan korumayı sağlar. Kötü kokular, polen ve gözle görülmeyen bakterilerden arındırılmış temiz bir hava solumanız bakımı yapılmış bir klima tarafından sağlanabilir. Klima bakımı aynı zamanda klimanın ömrünü uzatır ve ekonomik açıdan bütçenize büyük fayda sağlar. Enerji tasarrufu yapmak için de Moda Beko Klima Servisi ile iletişime geçip klima bakımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Klimalarınızı sağlıklı ve uzun ömürlü kullanmak için alanında uzman kişilerden klima bakım ve kullanımı ile ilgili tüm detayları öğrenmeli ve klimayı yanlış kullanmaktan kaçınmalısınız. Temiz ve kaliteli bir havada nefes almak, uyumak ve çalışmak için doğru klima ile iyi bakımı tercih etmelisiniz.

Beko Dışında Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ; 

Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button