Merdivenköy

Merdivenköy Arçelik Klima Servisi – 0216 442 27 02

Klima Servis
Klima Servisi

Merdivenköy Arçelik Klima Servisi İle Klima Onarım ve Bakımları

Klimaların Arızaları durumunda konusunda uzman ve kısa sürede sorunu çözebilecek ve bunu uygun maliyetler ile yapabilecek bir servis bulunması zor olabilmektedir. Merdivenköy Arçelik Klima Servisi olarak Merdivenköy ve civarında bulunan klima arızaları ve bakım işlemleri konusunda profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Arçelik klimaların tüm onarım ve bakım işlemleri konusunda gelişmiş donanımlar ve cihazlar ile konusunda uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Klimaların arızlarında ve bakımların sizlere oldukça kısa sürede ekibimizi göndermekte ve işlemlerinde kısa sürede yapılmasını sağlamaktayız. Olası parça değiştirme işlemlerin orijinal parçaların kullanılması ve klimaların verimli şekilde çalışmasının sağlanması mümkün olmaktadır.

Arçelik Klima Arızalarında Onarım İşlemleri

Bu konularda Merdivenköy civarın en başarılı klima servisi olarak çok fazla tercih edilmekte ve arızaların kısa sürede tespit edilmesi ile onarılması işlemlerini yapmaktayız. Tüm bu işlemler Arçelik klimalar ve genel olarak klima sistemleri konusunda uzman olan ekibimiz ve gerekli gelişmiş donanımlarımız ile mümkün olmaktadır. Klimaların genel olarak belirli nedenler ile yaptıkları arızaları oldukça kısa sürede tespit edebilmekte ve bu konuda gerekli onarım veya değişim işlemlerini sağlamaktayız. Bu şekilde sizlere oldukça ihtiyacınız olan klimaları verimli bir şekilde çalışır vaziyette teslim edebilmekteyiz. Bu işlemlerin yapılması oldukça uygun ücretler ile de sağlanmaktadır. Bu sebeple de servisimiz Merdivenköy civarında klima bakım ve onarım işlemlerinde çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır.

Arçelik Klima Bakım İşlemleri

Klimaların arızalanmasının önlenmesi ve kapalı alanlarda kullanılan klimaların insan sağlığı açısından sorunsuz olarak çalışmasının sağlanması için düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu konuda servisimiz klima bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Düzenli olarak belirli dönemlerde yapılması gereken klima bakım işlemlerinde Arçelik marka klimanızın tüm bakım işlemleri Merdivenköy Arçelik Klima Servisi tarafından yapılmaktadır. Bunlar oldukça uygun ücretler ile ve profesyonel şekilde yapılmaktadır. Klimaların verimli çalışması ve enerji konusunda tasarruf sağlanabilmesi ile sağlıklı şekilde kullanılması gibi konularda bakımları ve temizlikleri ihmal edilmemelidir. Kısa süren ve uygun maliyetler ile yapılan bu bakımlar klimaların kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Arçelik Dışında Diğer Klimalarınız İçin ;

Klima servisi olarak Toshiba, Goodman, Siemens,Sanyo,General,Baymak,Sharp, Midea, Samui, Mitsubishi, Sigma, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Rubenis,Gree, Haier, Beko,Hicon, High Life, Tronic, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Samsung, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.
1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA


Klima Kullanım Alanları Nelerdir?

Klima genel ifade ile kapalı alandaki havanın soğutulması, temizlenmesi ve sirkülasyonun yapılması ve havada bulunan nem oranının istenilen oranda tutulmasının sağlanması görevini yerine getiren cihazlardır. Bunlar özellikle evlerde ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Klimanın kullanımı konusunda etkili olduğu alanların bilinmesi için klimanın çeşitlerinin bilinmesi gerekmektedir. Klimaların başarılı bir şekilde bir alanda kullanılması için uygun olan çeşidinin kullanılması gerekmektedir. Bu sebeple de Klima Kullanım Alanları çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir diyebiliriz.

Hava Dağıtımına Göre Klima Çeşitleri

Bilindiği üzere klimalar genel olarak evler ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Ancak bu çok genel bir ifadedir. Daha dar bir sınıflama yapabilmek ve kullanım alanlarını belirlemek için klima çeşitlerine değinmek gerekmektedir. Genel olarak klima çeşitlerini hava dağıtımları konusunda sınıflamak mümkündür. Bu şekilde sınıflamada klima çeşitleri aşağıdaki gibidir.

  • Tüm havalı olan sistemler
  • Hava ve su ile çalışmakta olan sistemler
  • Tüm su ile çalışmakta olan sistemler
  • Bağımsız üniteli olan sistemler

Bu sınıflamada genel olarak evlerde ve iş yerlerinde bağımsız üniteli olan sistemler daha fazla kullanılmakta ve ilgi görmektedir. Bu konuda özellikle split denilen klima çeşitleri ev ve ofis gibi işyerlerinde tercih edilmektedir.

Bağımsız Üniteli Klima Çeşitleri

Bağımsız üniteli klima sistemleri Klima Kullanım Alanları konusunda genellikle belirleyici olmaktadırlar. Bağımsız üniteli tanımı ilave olarak bir sistem gerektirmeyen klimalar olmalıdır. Bu konuda klima sistemi için bir fan veya klima santrali gerektirmeyen sistemler olmaktadır. Genel olarak ünitesiz klima sistemleri aşağıdaki gibi çeşitlendirilmektedir.

  • Kanallı Klimalar
  • Salon Tipi Klimalar
  • Kaset Tipi Klimalar
  • Duvar Tipi Mono Split klimalar
  • Duvar Tipi Multi Split klimalar

Bu çeşitler kullanım alanları konusunda odalar ve küçük kapalı alanlarda bağımsız olarak tercih edilen klima sistemleri olmaktadır.

 

1 Yorum

  • Merdivenköy’de en kaliteli servislerden biridir, almış olduğumuz hizmet ile sorunum kısa sürede uzman kişiler tarafından çözüldü. İlgili servis elemanları işlerinde profesyonel.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button