Kurtköy

Kurtköy Chiller Servisi – 0216 370 36 32

Chiller Condenser Temizliği
Chiller Bakımı İron FT

Kurtköy Chiller servisi olarak, sanayi sistemlerinde yaygın olarak kullanılan chiller sistemleri su soğutmalı yada hava soğutmalı olarak sanayi cihazlarının soğutmasında yada çalışma ortamlarını soğutmak/ısıtmak amacıyla kullanılmaktadır.

Kullanılan sistemler üretim yapmakta olan bir cihazında soğutmasında aktif rol oynayabilmektedir ve chiller sistemleri kullanılan işletmenin can damarı olmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda chiller üretim yapan makinenin soğutma ihtiyaçlarını karışlamadığı takdirde üretim durmaktadır ve bu işletmenin zarara uğramasına neden olmaktadır.

Chiller Bakım Servisi

Chiller Arıza Servisi

Chiller, gazlı su soğutma sistemlerine verilen isimdir. Hava soğutmalı ve su soğutmalı Chiller sistemleri olarak da ikiye ayrılmaktadır. Su soğutucu anlamına gelmekte olan bu sistemler, soğutma suyuna ihtiyaç duyulan pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle sanayi sektöründe yoğun olarak kullanıldığı için Kurtköy Chiller Servisi, bu bölgelerde yoğun olarak çalışmaktadır.

Sıcak ülkelerde, beton soğutması için de kullanılan bu sistem, ülkemiz içerisinde çoğunlukla metal ve gıda sanayisinde, soğuk hava depoculuğunda ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; hastane, otel, alışveriş merkezleri gibi kamusal alanlarda da talep görmekte olan bu cihazlar, düzenli bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Sezon sonunda ve sezon başında yapılan rutin bakımları sayesinde, dönem içerisinde karşılaşılacak sorunlar önlenebilmektedir.

Chiller sistemlerinde oluşabilecek arızalar işletmenin zarara uğramasına yol açmakta olduğu gibi arızaya müdahale süresi uzadıkça işletmenin zararı artmaktadır. Bu nedenle chiller sistemlerinizin bakım-onarım işlemleri için profesyonel bir kadroya sahip chiller servisi ile çalışmanız size zaman ve para kazandıracaktır.

Alanında uzman ekiplerimiz ve tam donanımlı servis araçlarımız ile arıza kaydınızı oluşturduktan 2 saat sonra en geç işletmenizde olup cihazınızdaki arızayı en kısa sürede gidermek ve sistem iyileştirmesi yapmak için keşif yapmaktayız.

Oluşan arızayı gidererek en kısa sürede üretimde kullanmakta olduğunuz cihazı tekrar üretime almanızı sağlamaktayız.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button