Kurtköy

Kurtköy Baymak Kombi Servisi – 0216 442 27 02

Baymak Kombi Yetkili Servisi
Baymak Kombi Etkili Servisi

İstanbul son yıllarda doğalgazın şehir merkezlerine gelmesi ile birlikte kombi kullanımında ilk sırayı almayı başardı. Her geçen gün evlerimize kombinin yerleşmesi ile birlikte ısınma sorunlarına kökünden çözümler bulabiliyoruz. Kombi kullanımının bu derece artması da kombi servislerinin artmasına sebebiyet vermektedir.

Kurtköy Baymak Kombi Servisi olarak uzun yıllardır İstanbul halkının ve özellikle kendi bölgemizin kombi bakımını üstlenmekteyiz. Artan müşteri sayımız ile, kombilerde yaşadığınız sorunlara kesin çözümler üretmeye çalışan ekibimiz var gücüyle çalışıyor. Kombilerinizde yaşadığınız en ufak bir sorunda bir telefon kadar uzağınızda olan kombi servisimiz, uygun fiyat ile sizleri memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Kurtköy Baymak Kombi Bakımı olarak bizlere gelen en büyük sorulardan birisi de “Masrafları ne şekilde azaltabiliriz?” Bu sorunun cevabı için sizlere şimdi birkaç önerimiz olacak. Öncelikle kombilerden tam verim almak isterseniz ısı yalıtımınızı en iyi şekilde yapmalısınız. Kombi Servisi olarak da bu konuya dikkat etmenizi belirtmekteyiz. Isı yalıtımını ne şekilde yapabilirsiniz? Öncelikle duvarlarınızın, pencerelerinizin ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanması gerekmektedir. Bu sayede kışın, dışarıdan soğuk alma gibi bir sorunla daha az karşılaşacaksınız. Bu da kombinizin daha az çalışmasına ve ay sonu doğalgaz faturanızda ciddi bir azalmaya neden olacaktır. Kombi bakımını da aynı şekilde önemsediğiniz takdirde kombinizden tam verim alabilirsiniz. Böylece kombi sorunlarından dolayı oluşan fazla kullanımların da önüne geçebilirsiniz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button