Hizmet Bölgelerimiz

Corona Virüs Klima Bakımı – 216 370 36 32 – ATEK SERVİS

Yaşam koşullarını ve sağlık koşullarını zorlaştıran hayatı durağan döneme sokan bu virüs için sizlerin yanınızdayız. Ülkemizde Mart ayı başında yaşanan bu virüs salgını nedeniyle hayatımızın zorlaştığı evlerimizde kalmak zorunda kaldığımız gerçeği mevcut. Bu durumda evlerimizi sürekli olarak havalandırmamız sağlığımız açısından çok önemlidir. Yaşam alanlarımızda ki Anti Bakteriyel kimyasallar ile dokunduğumuz her yeri temizledik, Peki ya soluduğumuz havayı iklimlendiren cihazların bakımları ?

Corona Virüsün solunum yoluyla bulaşması sebebi ile ortam havasını devir daim eden klimalarınızın sterilize edilmesi çok önemlidir.

FİRMA OLARAK ÜLKEMİZDE YAŞANAN BU ZOR GÜNLERDE VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ.

Evlerinizde veya ofisleriniz de bulunan klimalarınızın bakımlarını yaptırmanız sağlığınızı güvende tutacaktır. 200 tl karşılığında yaptığımız solvent bazlı kimyasal katkılı BUHARLI KLİMA BAKIMI’nı 100 TL Bedel ile sizlere sunuyoruz.

70 derece üzerinde ısı uygulandığında virüsün barınma olanağı ortadan kalkmaktadır. Klimalarınızın hava transferinin gerçekleştiği fan motoru ve evaporatör üzeri bu ısı uygulaması sizi bu salgından koruyacaktır.

Klima bakımınızı yaptırmak için 0216 370 36 32 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek talep oluşturabilirsiniz.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button