Kaynarca

Kaynarca Baymak Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Baymak Hata Arıza Kodları Çözümü
Baymak Hata Arıza Kodları

İstanbul, Pendik’in yakınlarında yer alan bir yerleşim biri olan Kaynarca üzerinde 12 cadde ve 204 sokak bulunmaktadır. Bu cadde ve sokaklarda yer alan evlerin ısıtma işlemleri ise kombiler sayesinde gerçekleşmektedir. İstanbul’a doğalgazın gelmesiyle birlikte artan kullanımla beraber artan kombi sayısı ile Kaynarca mahallesinde yaşayan 65 bin kişinin ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır.

İsmini su kaynak potansiyelinden alan Kaynarca mahallesinde yer alan ekibimiz, sizlere en güvenilir kombi bakım hizmetini sunmaktadır. Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet vererek, hızlı şekilde sonuçlar üretmeyi amaçlayan elemanlarımız sayesinde kombilerinizde yaşadığınız sorunların önüne rahatlıkla geçebileceksiniz.  Kaynarca’da özellikle belirli bir marka üzerine yoğunlaşmış çalışmalar yapmaktayız. Kaynarca Baymak Kombi Servisi olarak Baymak marka kombilerinizin servis ve bakımını üstlenmekteyiz.

Kaynarca Baymak Kombi Bakımı için sizlere önerdiğimiz birkaç kombi modeli bulunmaktadır. Bu modellerin başında Baymak Idee Premix Yoğuşmalı Kombi gelmektedir. Hermetik baca tipine sahip olan bu model, çift eşanjörlü bir yapıyla karşımıza çıkmaktadır. Isıtma devresi için 20 – 90 arasında bir değere sahip olan modelin su ısıtması da 40 ile 65 derece arasında değişmektedir. Arıza teşhis sistemi de en iyi şekilde entegre edilmiş olan bu modeli kombi bakım servisimiz şiddetle önermektedir. Uygun fiyata sahip olabileceğiniz bu model ile doğalgaz faturanızı da azaltabilmeniz mümkündür.

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button