Kartal

Kartal Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Eca Kombi Servisi
Çekmeköy Eca Kombi Servis

Kartal Kombi Servisi Olarak, Kış aylarında ısınma en önemli ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Bunun içinde kombi sistemleri konforlu bir ısınma sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir. Bu sistemler evler ve dairelerin ısıtılmasında çok tercih edilmektedir. Başarılı bir şekilde kullanılabilen bu sistemler bazı durumlarda arıza yapabilmektedir. Özellikle düzenli bakım yapılmadığında arızalara daha fazla rastlanmaktadır. Bu durumda Kartal Kombi Servisi olarak sizlere onarım ve bakım konusunda hizmetler sunmaktayız.

Kombi Arızalarında Kısa Sürede Onarım

Özellikle kış aylarındaki kullanımlarda meydana gelen arızalar büyük bir sorun ve mağduriyet yaratmaktadır. Bu oluşan mağduriyetin giderilmesi konusunda servisimiz hızlı bir şekilde onarım işlemlerini yapmaktadır. Konusunda uzman olan ve teknolojik donanımlar kullanan servisimiz ve çalışanlarımız, kısa sürede kombilerin arızalarını tespit etmekte ve onarımlarını yapmaktadırlar. Bu şekilde büyük sıkıntılar yaşamadan kombilerin yeniden kullanımları sağlanabilmektedir. Servisimiz kombi arızalarının onarılması yanında bakım işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Atek servis kimdir ?

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Kartal Kombi Servisinde Yılların Tecrübesi ;

  • 1 Yıl Garantili İşçilik ve Parça Değişimi
  • Orjinal Yedek Parça Garantisi
  • Aynı Gün İçersinde Servis Hizmeti
  • Mesleki Yeterlilik Belgelerine Sahip
  • Tam Donanımlı Profesyonel Ekipler ile Çalışmanın Ayrılıcalığını Yaşayın.

Kombi Bakımlarının Profesyonelce Yapılması

Günümüzde kombi bakımı konusunda birçok firma bu işlemleri yapabileceğini belirtmektedir. Ancak bu bakımlar profesyonel ve uzman servislerin işi olmaktadır. Kartal Kombi Servisi olarak Kartal bölgesindeki kombi bakımları konusunda uzman bir servis olarak başarılı bir şekilde kapsamlı bir bakım işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde kombileri kış döneminde yoğun çalışmaları durumunda bile randımanlı olarak ve verimli bir şekilde çalışmaları mümkün olabilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar Başlıca;

Buderus,Baymak,Viessmann,Süsler,Junkers,Ariston,Lambert,Falke,Egis,Serena,Vitopend 100,Vitodens,Logomax Kombi Bakım,Onarım ve Montaj İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi         Klima Servisi            Chiller Servisi        

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button