Kartal

Kartal Klima Servisi – 0216 370 36 32

Merkezi Sistem Klima Bakım Onarım Servisi
Klima Montaj ve Kurulum Servisi

Klima Seçiminizdeki İsabet, Servis Hataları İle Yok Olmasın

Bir mekanın iklimlendirme içlemi için klima seçimi yaparken alanın genişliği, güneş görme oranı, binanın yalıtımı gibi pek çok kriter göz önünde tutularak seçim yapılır. Bu seçim yapılırken dikkat edilen bir başka nokta ise, klima sisteminin maliyetidir. Bu unsurların tümünün dikkate alınması ve pek çok markaya ait modellerin karşılaştırması ile yapılan tercihin kısa sürede heba olup gitmemesi için klima bakımlarının ve kontrollerinin konusunda uzman bir servise emanet edilmesi gerektiğini asla aklınızdan çıkartmayın. Güçlün bir servis desteğinin yanı sıra, nitelikli personeli ile servis sırasında göze çarpan riskleri de sorun haline gelmeden giderebilen bir servis desteği arıyorsanız Kartal Klima Servisi size yeter.

İşin Karnesi Referanstır

Kartal Klima Servisi olarak her biri mesleki eğitimlerini tamamlayarak nitelikli personel olarak hizmet vermeye devam eden elemanlarımız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz servis ve destek hizmetlerimizden bu güne kadar en ufak şikayet almamış olmayı yapmış olduğumuz işimizi sevmeye ve yeni teknolojik ve pratik gelişmeleri çalışmalarımıza uygulamaya borçlu olduğumuzun altını bir kez daha çizmek istiyoruz.

Fiyat-Hizmet Dengesini Oluşturanlar Kazanıyor

Tüm sektörlerde olduğu gibi, kaliteye sağlanan destek ile her yıl biraz daha güçlenerek büyüyen Klima sektörünün güçlü oyuncuları yanlarında güçlü partner arayışındadırlar. Servis ve bakım konuşlarında sektörün güçlü markalarının ileri teknoloji ile desteklenerek geliştirilen tüm modellerinin bakım, onarın be servis hizmetini başarı ile yapabilmek için her zaman gelişmeye açık olmalı, çözüm odaklı hizmeti en uygun fiyat yelpazesi içerisinde sunabilmelisiniz.

1 Yorum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button