Kartal

Kartal Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Brülör Arızaları Bakım Onarım Hizmeti
Kazan Brülör Servisi

İstanbul Kartal Kazan-Brülör Servisi

İstanbul ve çevresi, kullanım yoğunluğu bakımından Türkiye’de kazan-brülör sistemlerinin merkezi olan bir bölgedir. 500 bin civarı nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık ve önemli ilçelerinden biri olan Kartal, bu sistemlerin en yaygın biçimde kullanıldığı bir ilçemizdir. Atak Servis Kartal Kazan Brülör Servisi olarak, kurumsal servis ağımız, teknik ekip ve ekipmanımız ile Kartal’da tüm binaların kazan-brülör sistemlerinin bakım işlemlerini yapıyor, arızalarını gideriyor, yedek parçalarını temin ediyoruz.

Kazan-Brülör Sistemlerinin Bakımı Neden Önemlidir?

Brülör, gelişmiş ve kompleks bir teknik cihazdır; genel olarak bir (akaryakıt, doğal gaz gibi) yakıtın,  püskürtme ve ateşleme sistemi sayesinde ısı enerjisine dönüştürülmesi görevini görür. Elektrikli bir motor sistemi, yağ pompaları, ısıtıcılar, ateşleme elektrotları, fotosel, türbülatör, meme, elektronik bir beyin, prosestat gibi aparatlardan oluşur. Kazan-brülör sisteminin güvenli bir şekilde kullanılması ve cihazdan azami ısı verimi elde etmek için günlük, haftalık, aylık ve mevsimlik bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması şarttır.

Arıza Türleri

Kazan-brülör sistemlerinde çok çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Basit gibi görünen bir sorun, tüm sistemin çalışmasını engelleyebilir. Örneğin, brülör memesine gelen bir pislik, ateşlemeyi engelleyerek cihazın çalışmamasına neden olur. Sıvı yakıtlı bir brülörde selenoid vana yayının gevşemesi gibi basit görünen bir sorun, aynı şekilde cihazın çalışmasını engeller. Kartal Kazan-Brülör Servisi olarak, her marka ve model kazan-brülör sisteminizin tüm arızalarını süratle onarıyor, bakım işlemlerini profesyonel bir itinayla gerçekleştiriyoruz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button