Kadıköy

Kadıköy Kazan-Brülör Servisi | 0216 442 27 02

Atek Kazan Servisi
Kazan Servisi

Kadıköy Kazan-Brülör Servisi Nerede Bulunmaktadır? 

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçesidir. Ataşehir ve Maltepe ilçeleriyle komşudur. Haydarpaşa Garı bu ilçede bulunmaktadır. Kadıköy-Moda nostaljik tramvay  hattı bu ilçededir. Kadıköy Kazan-Brülör Servisi İstanbul’da bu konuda hizmet veren ve işini titizlikle yapan en iyi kazan-brülör servislerinden biri olarak müşterilerine hizmet vermek üzere beklemektedir.

Kadıköy Kazan-Brülör Servisi Teknik Bilgiler

Kazan içindeki fue oil ile yapılan ısıtma sistemi ve bu sistemin ateşleme mekanizmasıdır.  Sıvı yakıtların yanması için sis haline getirilip hava ile karıştırılır. Kazan içinde bulunan sıvı yakıtın, brülör vasıtasıyla püskürtülen ve yakılan ateşle tutuşturulmasıyla ısının ortaya çıkmasıdır. Bu sistemde Fuel oilin içinde bulunduğu kazan, ateşleme sistemi olan brülör teknik aparatı bulunmaktadır. Teknik olarak bir uzmanın takibiyle montajının yapılması ve yine yakılmasının bilen biri tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Fuel oil oldukça tehlikeli bir maddedir. Bir de bu maddenin ateşle bir araya gelmesini gerektiren bir sistemden bahsediyorsak işin profesyonel bir ekip tarafından yapılmasının gerekliliği ortaya çıkar. Sıvı yakıt ve Kazan-brülör sistemi daha çok merkezi sistemli ısıtmalarda ve sanayi dalında kullanılmaktadır.

Kadıköy Kazan-Brülör Servisinin Hizmetleri

Kazan-brülör teknik işlemlerinin her aşamasında profesyonel ekibi yardımıyla montaj ve bakım işlerini titizlikle yapmaktadır. Bu konuda uzman teknik destek ekibiyle müşterilerin dilek ve şikayetlerini önemseyerek anında müdahale etmektedirler. Kadıköy Kazan-Brülör Servisi bu işin önemini çok iyi kavramış bir ekiple müşterilerini beklemektedir.

Hizmet Verdiğimiz Brülör Markalarından Bazıları : 

  • Gökçe Brülör Servisi
  • Ecostar Brülör Servisi
  • Etna Brülör Servisi
  • Elterm Brülör Servisi
  • Buderus Brülör Servisi
  • Üret Brülör Servisi
  • Brensler Brülör Servisi

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button