İçmeler

İçmeler Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Kombi Arıza
Kombi Servisi

İstanbul-Tuzla İçmeler Kombi Servisi

İçmeler, İstanbul’un Anadolu yakasında Tuzla ilçesinin merkezi mahallelerinden biridir. Tuzla genelinde olduğu gibi İçmeler’de de konut ve işyerlerinde en çok kullanılan ısınma/ısıtma cihazı kombidir. Atak Servis İçmeler Kombi Servisi olarak, yaygın ve süratli hizmet veren kurumsal servis ağımız, teknik ekip ve ekipmanımız ile Tuzla İçmeler’de her marka ve model kombinin kurulum ve montajını ve periyodik bakım işlemlerini yapıyor, arızalarını tamir ediyoruz.

Kombi Modelleri

Kombi, ülkemizde 1988’den bu yana kullanılan bir cihazdır; hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyacını karşılaması onun en önemli avantajıdır. Doğal gazın yanı sıra Lpg ile de çalışabilen kombi, İstanbul ve çevresinde en çok kullanılan ısıtma araçlarından biri. Hafifliği, küçüklüğü, kurulum kolaylığı, duvara monte edilme özelliği ile konforlu bir ısınma sağlıyor. Piyasada tüketiciler için farklı pek çok kombi modeli mevcut. Son yıllarda en çok tercih edilen kombi modellerinden biri ise yoğuşmalı kombi modelidir. Yoğuşmalı kombinin en önemli özelliği,  az enerji tüketmesidir; gazdaki su buharını yoğuşturan bu kombi, ısı verimliliğini yükseltirken, maliyetini düşürüyor.

Kombilerin Kurulumu ve Bakımı

Kombilerden istenen verimliliği almak ve cihazı güvenli şekilde kullanmak için, bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Kombilerin periyodik bakımı genellikle Mart ile Eylül ayları arasında yapılır. Atak Servis İçmeler Kombi Servisi olarak, her marka ve model kombinin montaj,  bakım ve onarım işlemini sürat ve itinayla gerçekleştiriyoruz.

 

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button