İçmeler

İçmeler Kazan-Brülör Servisi – 0216 370 36 32

Atek Kazan Servisi
Kazan Servisi

Bina Isıtma Sistemlerinde Yalıtım Kadar Kazan’da Önemlidir

Binaların ısıtma sistemleri içerisinde, belki de en can alıcı unsurların balında, kazan ve Brülör bakımları gelmektedir. Genellikle zaman içerisinde yanma odalarında pisliklerin gelmesi ile tıkanan gözler iyi bir yanma sağlamadığı için yakıt alev alıp tam yanma sağlamadan egzoz olarak atılır, bu da hem yakıt sarfiyatının artmasına, hem de doğal olarak ısınma giderlerinin yüksekliğine neden olur. Bunu önlemenin tek yolu da, belli dönemlerde kazan ve brülör bakımlarının uzman kişilerce yapılmasından geçer. Asla unutulmamalıdır ki, bir binanın yakıt giderlerini düşürmenin en etkili yollarından birisi ve en önemlisi yakıt sistemlerinin sağlıklı çalışmasını sağlamakla mümkün olur.

Yakıt Sistemi Ve Sıcak Su, Merkezi Isıtmanın Can Damarıdır

Bina ortak ısıtma sistemlerinde kazanın ısıttığı suyun verimli bir sıcak su kaynağına dönüşebilmesi için öncelikli olarak brülör sisteminin tıkalı kanallarının açılması ve ateşleme sisteminde verimli bir yanma sağlanması gerekir. Bunu takip eden adım ise, sıcak suyu kalorifer sistemine aktarmak üzere depolanan kazanların bakımı gelmektedir. Merkezi ısıtma sistemlerinde uzman İçmeler Kazan-Brülör Servisi anahtar teslimi olarak vermiş olduğu periyodik servis destekleri ile pek çok konutta sağlıklı bir ısınma sağlamanın yanında, yakıt maliyetlerinin de belli oranda düşmesine olanak sağlayarak verilen servis bedelini kısa sürede amorti eden avantajlar sunmaktadır.

Denenmiş Ve Kalitesini Kanıtlamış Varken Farklı Arayışlara Girmeyin

Her biri konusunda uzman ve tüm mesleki kursları bitirmiş eğitimli ve deneyimli kadrosu ile İçmeler Kazan-Brülör Servisi, yılların verdiği deneyim ile hizmet vermektedir. Bugün İçmeler, Tuzla, Maltepe gibi gelişmekte olan pek çok bölgede yükselen modern konutlar servis hizmeti için bizi seçiyor. Siz de tecrübesini bina ısıtma sistemleri konusunda hizmet verdiği konutlarda ısıtma giderlerinin düşmesi, iyi ve sağlıklı ısınma gibi ayrıcalıklarla hissettiren bir servis arıyorsanız bize ulaşın.

 

 

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button