İçmeler

İçmeler Beko Klima Servisi – 0216 370 36 32

atekklimaservisi
Klima Bakımı Atek Servis

İçmeler Beko Klima Servisi İle Klima Bakımı ve Onarımı

Evlerde ve iş yerlerinde çok fazla kullanılan klimalar yaz aylarında çok fazla tercih edilse de kış aylarında ısınma amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Klimaların sorunsuz bir şekilde kullanılması ve istenilen randımanın alınması konusunda bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu konuda İçmeler bölgesinde klima bakımı ve arıza durumunda onarımları için İçmeler Beko Klima Servisi olarak sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Klima Servisinde Yılların Tecrübesi  ;

  • Klima Servisi
  • Klima Bakımı – Onarımı
  • Klima Montaj – Yer Değiştirme
  • Klima Aksesuar – Yedek Parça

Klima Bakımlarında Profesyonel Hizmet

Klimanın bakımı özellikle yoğun kullanımlara girmeden önce veya periyodik olarak yapılabilmektedir. Başarılı bir şekilde klima bakımı işleminin yapılması ancak konusunda uzman servisler ile mümkün olabilmektedir. Klimalar konusunda uzman olan servisimiz klimaların çalışmasını engelleyebilecek tüm sorunların tespit edilerek giderilmesini sağlayacak ve iç alana temiz bir havanın verilmesini sağlayacak şekilde bakım işlemleri yapmaktadır. Ayrıca klimaların arızalanması durumunda onarımı içinde profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Klima Onarımı İşlemleri

Klimaların genel olarak bakımlarının yapılmaması gibi durumlar nedeni ile arızalanmaları mümkün olmaktadır. Bu arızaların giderilmesi İçmeler Beko Klima Servisi olarak öncelikle başarılı bir şekilde kısa sürede arızanın tespitini yapmaktayız. Kullanılan gelişmiş donanımlar sayesinde arızaya sebep olan parça veya sorunun tespit edilmesi ile onarım işlemleri yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz olabilecek en düşük maliyetler ile en iyi onarımın yapılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde randımanlı olarak klimaların yeniden kullanılması mümkün olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ; 

Gebze Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button