Göztepe

Göztepe Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servis
Klima Servisi

Klima Bakım ve Arızaları İçin Göztepe Klima Servisi

Klimaların kullanımları özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir şekilde artmaktadır. Genel olarak yaz aylarına girilmeden önce klimaların bakımının yapılması gerekmektedir. Bu şekilde klimalardan daha fazla randıman alınması sağlanabilmektedir. Klima bakımı işlemleri konusunda uzman olan bir firma tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Ancak bu şekilde istenilen randımanlı kullanım mümkün olacaktır. Göztepe Klima Servisi olarak hizmetlerini sürdüren firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile Beko marka klima bakımı işlemlerinde sizlere hizmet sunmaktadır.

Klima Arızalarında Profesyonel Servis

Yaz aylarında veya kışın soğuk dönemlerinde aktif kullanılan klimalar yoğun kullanım veya farklı nedenler ile arıza yapabilmektedir. Bu arızanın tespit edilmesi ve kısa sürede onarılması konusunda firmamız profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Başarılı bir şekilde ve sorunsuz olarak klimaların arızalarının tespit edilmesi ve giderilmesi konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Onarılması gereken parçalar kaliteli şekilde onarılırken değişmesi gereken parçalar orijinal parçalar ile değiştirilir.

Klima Bakımı Önemli midir ?

Klima diğer evimizde bulunan elektronik cihazlardan farklıdır. Ortamdaki havayı ısıtıp-soğuttuğu için sürekli üzerinde toz-mikrop ve hastalıklara sebep olacak bakteriler barındırır. Buda ortamda yaşayan insanların sağlığını önemli derece etkilemektedir ve ilerleyen yaşlarda ve sürekli kullanımda klima hastalığı diye tabir edilen lejyoner solunum yolları hastalıklarına sebep olmaktadır.

Fan Temizliği Nasıl Yapılır

Klima Bakımının Sağlık Açısından Önemi

 

Klima Bakımı Yapılmamış Olan Klimanın Durumu Gördüğünüz Kadar Kötüdür ve Direk Sağlığınızı Etkilemektedir.

Klima Bakımının Sağlık Açısından Önemi

 

Klima Servisi Ücretleri

Klimaların bakımı veya arızalanması durumunda Göztepe Klima Servisi hizmetlerini sunan firmamız bu belgedeki tüm bakım ve arıza taleplerinize kısa sürede yanıt vermektedir. Yapılan talep doğrultusunda verilen adrese kısa sürede intikal edilerek bakım veya onarım işlemleri yapılmaktadır. Konusunda uzman ve profesyonel olan firmamız oldukça uygun maliyetler ile bakım ve arıza giderilmesi işlemlerini yapmaktadır. Bu sebeple de bu konuda çok fazla tercih edilmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button