Gebze

Gebze Vaillant Kombi Servisi – 0216 370 36 32

kombi-servisi-onarımı
Vaillant Kombi Servisi

Kaliteli Hizmet İçin Gebze Vaillant Kombi Servisi

Evlerin ısıtılması ve doğalgazın kaliteli bir şekilde kullanılması adına Vaillant kombiler en iyi alternatiftir. Birçok modeli bulunan Vaillant kombiler periyodik olarak bakım gerektiren makinelerdir. Yoğuşmalı kombi olarak tarif edilen bu kombi tipi evlerden işyerlerine kadar birçok yerde kullanıma uygundur. Özellikle hizmet verdiğimiz Gebze gibi bir sanayi şehrinde yüzbinlerce Vaillant kombi kullanıcısı bulunmaktadır. Bilhassa kış aylarında ısınma adına tercih edilen doğal gaz bu kombiler aracılığıyla çok daha kaliteli ve ekonomik bir şekilde yakılarak evlerin ısınması sağlanmaktadır. Ancak çalışan her cihaz ve makinede olduğu gibi Vaillant kombiler de zaman zaman arızalar çıkarabilmekte ve müşterilerini sıkıntılı bir duruma sokmaktadır. Özellikle soğuk kış günlerinde kombinin çalışmaması evin ısınmayacağı anlamına geldiğinden dolayı hızlı bir şekilde tedbir alınması gereken bir durumdur. Biz de Gebze Vaillant kombi servisi olarak Vaillant kombi arızalarında telefonla bize ulaşıldığında çok hızlı bir şekilde arıza olan bölgeye erişim sağlayıp yerinde veya teknik servisimizde gereken tüm tamiratları ve parça değişimlerini yapmaktayız. Bu bakım ve tamiri hizmetleri servisimiz bünyesinde yer alan ve tamamen Vaillant kombiler ile alakalı eğitim almış uzman teknisyenler tarafından yerine getirilmektedir. Böylece servis ve bakım sırasında Hiçbir sorunla karşılaşmadan kombinizin arızası giderilip ömrü uzatılmaktadır.

Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

” Biz para kazanmak için hizmetler üretmiyoruz, daha iyi hizmet verebilmek için para kazanıyoruz”

Gebze Vaillant Kombi Servisi Hizmetleri

Yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olarak iki şekilde üretilen Vaillant kombiler farklı tüketimlerde çalışmaktadır. Bu sebeple servisiniz arıza durumlarında öncelikli olarak kombinin türünü tespit etmektedir. Kombi türü tespitinden sonra mümkünse servis bakım parça değişimi ve tamirat hizmetlerinin hepsi kombinin bulunduğu yerde verilmeye çalışılmaktadır. Bu bizler için Ekstra bir külfet olsa da kombi sahibi için bulunmaz bir hizmettir. Böylece en kısa sürede kombi arızası giderilir ve ev tekrardan sıcaklığa kavuşmaktadır. Ancak arıza durumu kombinin Gebze Vaillant kombi servisi binamıza getirilmesini zorunlu kılıyorsa teknik ekibimiz bu konuda da çok hızlı davranıp araçla kombiyi servise getirir ve hemen ardından gerekli incelemeler yapılır. Bu incelemeler neticesinde kombi ile ilgili tespit edilen arıza giderilir ve tamirat yapılır. Tamirat hizmetinin yanında ömrü dolmuş olan kombi parçalarının parça değişimi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu konuda tamamen garantili bir hizmet sunmakta olan servisimiz orijinal yedek parça kullanıp kombinizin ömrünün uzamasını sağlamaktadır. Talep edildiğinde kombilerin periyodik bakımları da servis hizmeti konseptimizde bulunmaktadır. Bu bağlamda burulörü temizlenmesi fan temizlenmesi ve kombideki tüm filtrelerin ve kontrol ekipmanlarının temizlenip bakımlarının yapılması teknik ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. İlk alındığında veya taşıma anında kombinin montajı ve kurulması işlemleri de yine teknik servisimiz tarafından en kaliteli şekilde yerine getirilen hizmetler arasında bulunmaktadır.

Gebze Vaillant Kombi Servisi ve Ekonomik Hizmetler

Firmamız Gebze Vaillant kombi servisi Vaillant kombileriniz için en kaliteli servis hizmetini donanımlı bir ekiple sunmaktadır. Bununla birlikte parça değişiminden tamirata bakım hizmetinden montaj ve kuruluma kadar her türlü sahada oldukça ekonomik ve yüz güldüren fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Gün içerisinde telefonlar vasıtasıyla teknik destek de alabileceğiniz servisimiz Gebze genelinde her yere servis hizmeti sunacak personel genişliğine ve firma kalitesine sahiptir.

Vaillant Dısında Hizmet Verdigimiz Markalar ;

 • Gebze DemirDöküm Kombi Servisi
 • Gebze Protherm Kombi Servisi
 • Gebze Airfel Kombi Servisi
 • Gebze Bosch Kombi Servisi
 • Gebze Alarko Kombi Servisi
 • Gebze Buderus Kombi Servisi
 • Gebze Ferroli Kombi Servisi
 • Gebze Bosch Kombi Servisi
 • Gebze Süsler Kombi Servisi
 • Gebze Ariston Kombi Servisi
 • Gebze Baymak Kombi Servisi
 • Gebze Dolcevita Kombi Servisi
 • Gebze Lambert Kombi Servisi

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button