Gebze

Gebze Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Gebze Klima Servisi

Kocaeli’nin bir ilçesi olan Gebze İstanbul’a yakınlığı nedeni ile hem nüfus hem ticaret hem de sanayi anlamında hızla büyüyen bir alandır. 350 binden fazla nüfusu olan ilçede her geçen gün yeni yapılar ortaya çıkmaktadır. Mevsimsel açıdan İstanbul’a oldukça benzer olsa da ilçedeki nem oranı soğuk ve sıcakların olduğundan daha fazla hissedilmesine neden olmaktadır. Bu da hem bireysel hem de kurumsal anlamda ilçede yoğun bir klima kullanımı olduğunun göstergesidir aslında. Bu sebeple Gebze klima servisi olası sorunlara en hızlı müdahale ve en uygun fiyatla ilçede hizmet vermektedir.

Yaygın Klima Sorunları

Klimaların yeterince ya da etkili soğutmaması en sık karşılaşılan sorundur. Sorunun temeli klimanın bakımının yapılmamış olması, filtrelerin tıkalı olması gibi basit bir durum da mekanik bir arıza da olabilir. Doğru tespit etkili çözüm açısından çok önemlidir. Örneğin boru hattında kaçak ya da ezilme, klimanın gazında azalma veya kompresör problemlerine oldukça sık rastlanmaktadır. Harcanan elektrik ile performans arasındaki fark, sorunu gözlemlemek için iyi bir yöntemdir.

Klima Servisi Seçerken

Özellikle klima kullanımı, bakımı ve tamiri alanlarında uzman olan bu servise her gün ulaşmak mümkündür. İşinin uzmanı, deneyimli ve eğitimli bir ekip ile çalışmanın yanı sıra istenen her an yardım alınabilmesi ve yapılan işin güvencesinin verilebilmesi de Gebze klima servisi ile çalışırken fark edilmesi gereken durumlardır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button