Gebze

Gebze Arçelik Klima Servisi – 0216 370 36 32

Gebze Klima Servisii

Gebze Arçelik Klima Servisi her alanda hizmet vermektedir. Isınma sistemlerinin yaygın olduğu noktalarda genel olarak klima çok kullanılmamakta yalnızca yaz sıcaklarında bir serinletici olarak işleme girmektedir. Bu gibi durumlarda servisin de etkisi ya bakım onarım ya da klimanın arızasının tespiti olabilir. Klima arızaları çok çabuk anlaşılmayacak kadar hassas arızalar olduğunda yetersiz bakım ile çalıştırılan klimanın tamamen zarar görerek kullanılmaz hale gelmesi mümkündür.

Gebze Arçelik Klima Servisi Klima Bakımı

Klimalar kış ve yaz aylarında sürekli kullanılıyorsa o klimanın bakım zamanı her sene olmalıdır. Senede yaz ayları yaklaşırken yapılan klima bakımına bir de kış ayları yaklaşırken yapılan bakım eklenmelidir. Çünkü her ne kadar güçlendirildiği söylenerek bir klima üretilse de çok küçük hatalarla klimaların bozulması mümkündür. Üstelik bozulmaya başlayan klimanın da hemen fark edilmesi mümkün olmadığından mutlaka Gebze Arçelik Klima Servisi ile bakımın en az yılda 1 kez yapılması gerekir.

Her marka ve model klima arızasında size bir telefon kadar uzaktır. Klima arızaları yüksek oranda klima kapağının örtülmeye çalışılması, kapağın eğilmesi ya da istenilen yöne çevrilmeye çalışılması sonucu oluşur. Ama bu gibi hassas cihazlarda yer alan algı sensörleri bu gibi dış müdahalelerde çok çabuk arızaya geçecektir. Eğer klima ortam hava ısısını algılamazsa maalesef ki yeterli şekilde soğuma gerçekleştirmez.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ; 

Gebze Klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button