Fenerbahçe

Fenerbahçe Arçelik Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Montajı

Fenerbahçe Arçelik Klima Hizmetleri

Fenerbahçe esasında bir futbol takımının ismi olsa da İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir semtin ismidir. Marmara Denizi kıyısında yer alan Fenerbahçe, Kadıköy ve Moda’nın güneyinde yer alan bir semttir. Fenerbahçe Spor Kulübü de adını bu semtten almaktadır. Marmara Denizi’nin kıyısında yer almasından dolayı semtin havası özellikle yaz aylarında aşırı nemli ve sıcak olmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak ise bölgede klima kullanımı konusu oldukça yoğundur. Bu yoğunluktan kaynaklı olarak Fenerbahçe semtinde klima servisi sektörü de yoğun bir şekilde faaliyet göstermektedir. Fenerbahçe Arçelik Klima Servisi hizmetleri dünya standartlarında hizmet verme kabiliyetine sahip bir özelliktedir.

Fenerbahçe Arçelik Klima Servisi Hizmetlerinin Kapsamı

Fenerbahçe Arçelik Klima Servisi hizmetleri kapsam olarak, klima ile ilgili hemen her alanı içine alan bir faaliyet alanına sahiptir. Bu bağlamda Arçelik klima servisi hizmetleri, klima cihazlarının montaj hizmetlerinden tamir ve onarım hizmetlerine, klima cihazlarının bakım faaliyetlerinden yedek parçalarının temini hizmetlerine kadar pek çok alanda hizmet vermektedir. Bütün bunların yanı sıra klima kurulumu için saha etüt çalışmaları da dahil olmak üzere pek çok hususta hizmet verme kapsamına sahip olan klima servisi, son teknolojik cihazları kullanarak oldukça kaliteli bir hizmet sunma noktasında oldukça başarılı olmaktadır.

Fenerbahçe Arçelik Klima Hizmetlerinin Kalitesi

Ülkemizin en önemli markalarından birisi olan Arçelik, olduk kaliteli bir ürün yelpazesine sahip olan bir kurum hüviyetindedir. Bu bağlamda ülkemizde etkili bir pazar alanına sahip olan Arçelik markası, klima konusunda da iddialı bir firmadır. Bu doğrultuda dünya standartlarında klima üretmesiyle ön plana çıkan Arçelik, müşterilerinin memnuniyeti noktasında da etkili bir hizmet olanağına sahiptir. Fenerbahçe semtinde Arçelik klimalarının bakım, onarım ve diğer işlemleri konusunda hizmet veren klima servisi de bu bağlamda etkili bir hizmet kalitesine sahiptir. Fenerbahçe Arçelik Klima Servisi hizmetleri gerek kalitesiyle gerekse uygun fiyatıyla oldukça ön planda olan bir hizmet alanını kapsamaktadır. Ülkemizin en güzide semtlerinden biri olan Fenerbahçe semti, Arçelik servis hizmetlerinin etkin bir şekilde ve son teknolojik cihazları kullanılarak yapılan bir servis hizmetini kapsamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar ;

Klima servisi olarak Sanyo,General,Baymak,Sharp, Midea, Samui, Mitsubishi, Sigma, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Rubenis, Goodman, Gree, Haier, Beko,Hicon, High Life, Tronic, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Samsung, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markaları için bakım, onarım, tamir,montaj hizmeti veriyoruz.

Servis hizmetimizden yararlanmak için, iletişim formunu kullanabilir yada 0216 370 36 32‘yi arayabilirsiniz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button