Çekmeköy

Çekmeköy Baymak Kombi Servisi – 0216 370 36 32

Servis Hizmetlerimiz
Servis Hizmetlerimiz

İstanbul’da yer alan bölgeler arasında Çekmeköy de bulunmaktadır. Gündemde pek yer almasa, insanların İstanbul’un diğer bölgelerine nazaran daha az bulunduğu bir bölge olan Çekmeköy ısıtma işlemini doğalgaz ile karşılamaktadır. Doğalgazın hayatımıza geçmesi ile birlikte kombi kullanımı da artmaktadır. Kombi servisleri de orantılı olarak hizmet kalitesini geliştirmektedir.

    Çekmeköy Baymak Kombi Servisi olarak yılların deneyimi ile oluşturulan kadromuz sayesinde kombilerinizdeki en ufak bir soruna dahi çözüm getirebiliyoruz. Sorununuz ne olursa olsun, tek bir telefon araması ile servis işleminizi yerinize getiriyoruz. Baymak markası başta olmak üzere, kombi sektöründe ürün vermiş birçok markanın modellerine servis imkanımız bulunmaktadır.

Çekmeköy Baymak Kombi Bakımı yapmakta olan ekibimiz, müşterilerine sık sık önerilerde bulunmaktadır. Bu öneriler genelde her ay gelen doğalgaz faturasını düşürmek adına olmaktadır. Vermiş olduğumuz önerilerden bazıları şunlardır: Öncelikle kombinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırın. Kombi bakımı, pek dikkate alınmasa da oldukça önem verilmesi gereken bir husustur. Kombi sağlığı adına bakımınızı önerilen periyotlarda gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Böylece kombiniz daha uzun ömürlü olurken, faturanızda da kısmen azalmalar söz konusu olacaktır. Sizlere sunacağımız son öneri ise, kombi kullanımı ile ilgilidir. Halkımız, tasarruf sağlamak adına kombiyi sık sık açıp kapatmaktadır. Fakat bu aslında daha çok zarara sebep vermektedir. Sizlere önerimiz uzun yolculuklara çıkmadığınız sürece, özellikle kışın kombinizi belirli bir değerde sabit tutun. Bu değer ortalama 40 derece olabilir. Böylece faturanız normalden daha düşük gelecektir.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button