Kombi Arıza Kodları

Bosch Kombi C1-C6 Arızası ve Çözümü

Bosch Servisi
Bosch Servisi

Bosch ve Eca kombilerde C1 arızası kombiniz de bulunan emniyet elemanlarından hava akış anahtarı (prosestat) arızası nedeniyle vermektedir.Ayrıca C1 arızasının hava akış anahtarına bağlı olarak bir kaç sebebi daha olabilir.

Bosch Kombi C1 Arızası

Bosch Kombi C1

 • Kombinizin fan motoru arızalı olabilir ve hava akış anahtarı devresini tamamlamıyor olabilir.
 • Kombinizin elektronik kartında oluşan bir arıza nedeniyle fan motorunuz çalışmıyor ve prosestat arızası veriyor olabilir.
 • Kombiniz bakımsız olduğu için hava akış anahtarı devresini tamamlayamıyor olabilir.

C1-C6 Arızası Nasıl Giderilir ?

Kombinizin ön panelinde bulunan reset düğmesine 3 saniye kadar basılı tutarak kombinizin arızadan çıkmasını ve tekrar çalışmayı denemesini sağlayabilirsiniz. Ancak kalıcı bir arıza varsa arıza tekrarlayabilir servis müdahalesi gereklidir.

Burada belirtmiş olduğumuz arıza çözümleri, karşılamış olduğunuz hata kodu ile ilgili muhtemel çözümlerdir. Kesin tespit için servis talebinde bulunabilirsiniz.

3 Yorumlar

 • tamir ettirecen yoksa yenisini mi taktıracan
  tamir ettirecense yetkili serviste mi yaptıcan yoksa dışarıdamı gibi sorulara ve kişilere göre cevaplar değişiyor
  Yani anlıyacağın GÜVEN sıfır

  • Ali Bey Merhaba,
   Maalesef piyasada, düşünceleri sadece para kazanmak olan, ulaşılabilirliği ve sabitliği olmayan sözde tamircilerin oluşturmuş olduğu ortam bizlere de yansımaktadır. Hassasiyetinizi anlıyoruz. Çağrı merkezimize günlük beş’e yakın sözde tamircilerden canları yanmış insanlar bizlere servis kaydı oluşturuyor. Umarım sonu gelir ve gerçekten teknik servis hizmet anlayışına sahip firmalar kalır. Kalitemizi görmek için en yakın zamanda bizlerden hizmet almanızı isteriz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button