Aydınlı

Aydınlı Klima Servisi – 0216 370 36 32

Aydınlı Klima Servisi
Aydınlı Klima Servisi

Klimalar yazın soğutma kışın ısıtma ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız özellikle yazın sıcak havalarda vazgeçilmezimiz haline gelen cihazlardır. Ortamdaki havanın nemini almak, serinletmek için kullanılır. Durum böyle olunca hayatımızda önemli bir yere sahip olan bu cihazların uzun süre çalışması,ortamın tozlu olması vb. sebepler nedeniyle klimalarınız zaman zaman bakım-onarım işlemlerine ihtiyaç duyabilmektedir.Aydınlı klima servisi tam bu nokta da imdadınıza yetişiyor.

Klima Bakımının Önemi ?

Klimanın kullandığı ortamdaki havanın kalitesi ne kadar iyiyse, o kadar konforlu bir serinlik yaşarsınız. Kaliteli soğuk yada sıcak hava alabilmek için öncelikle klimalarınızın bakımlarını her yıl periyodik olarak yaptırmalısınız. Aksi takdirde klimanın havayı soğutmak için kullandığı parçaları toz ile tıkanmış filtreleriniz çok kirlenmiş ve klimanız tıkanmış olabilir. Bu durum hem klimanızın verimli çalışmasını engeller hemde sağlığınıza zarar verir.

Aydınlı Klima Servisine Nasıl Ulasabilirim ?

Klima servisi olarak istanbul bölgesinde klima bakım,onarım,montaj ve yer değiştirme gibi teknik servis hizmetleri vermekteyiz.Profesyonel ekiplerimiz ile çağrı merkezimize oluşturduğunuz kayıt sonrasında adresinize geçerek klimanızın sorunsuz çalışabilmesi için gereken ne varsa yapmaktayız.

Klima Yeterince Soğutmuyor ?

Klimanızın yeterince soğutmamasının bir kaç sebebi olabilir ;

  • Klimanız bakımsız kalmış ve filtreleri tıkanmış olabilir.
  • Sistemde kaçak olabilir ve klimanızın gazı eksik olduğu için yeterince soğutmayabilir.
  • Klimanızın sadece iç ünite çalışıyor olabilir, dış ünite olan bir arıza nedeniyle soğutma yapmıyor olabilir.
  • Dış ünitenizin bulunduğu alan çalışması için uygun olamayabilir. Direk güneşe mağruz kalıyorsa yada yeterince hava almıyorsa  soğutma performansını etkilemektedir.

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz ?

Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki,General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG , Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Arçelik, Westinghouse, McQuay, York, Aura, Alaska markaları için klima bakım, klima onarım, klima tamir,klima montaj hizmeti veriyoruz.

1 YIL GARANTİLİ HİZMET - PROFESYONEL EKİP - ATEKSERVİSİ ARA

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button