Ataşehir

Ataşehir Vestel Klima Servisi | 0216 442 27 02

Vestel Klima Bakımı
Vestel Klima Servisi

Her Mevsim Kullanılan Klimalar

Klima hemen her evde bulunan ısıtma ve soğutma cihazı haline geldi. İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri olan Ataşehir’de özellikle yazları bunaltan havadan kurtulmak için klimalar kullanılmaktadır. Ataşehir Vestel Klima Servisi, klimanızın kurulunu yaparak evinizi ısıtmak ya da soğutmak için nasıl verimli bir şekilde kullanabileceğinizi anlatır. Aynı şekilde klimanızı başka bir yere kurmak istiyor ya da taşınıyorsanız klima demontajını yaparak istediğiniz yere klimanızın tekrar kurulumunu gerçekleştirilebilir. Klima her mevsim ihtiyaç halini aldığı için sürekli kullanılır. Bu yüzden periyodik klima bakımı, klimanın hem sağlık hem de ekonomik açıdan daha verimli kullanımı arttırdığı için önemlidir.

Vesteli Klima Tamiri

Vesteli Klima Arızaları

Klima Bakımları

Ataşehir vestel klima servisi klima bakımlarında da size destek olmak için çalışır. Klima bakımları iç ve dış ünitelerde ayrı ve özel yöntemlerle gerçekleştirilir. Dış ünitesinde çalışır vaziyetteyken yapılan akım kontrolleri, iç ünitelerin genel olarak kontrolü başlıca yapılan işlemlerdir. Basınç ölçümleri ve yüzeylerin temizliği, gerekli olan boru hatlarında onarım gibi işlemler gerçekleştirilebilir.

Klima Bakımının Önemi

Günümüzde sıklıkla duyduğumuz klimaların gözle görülmeyen tanecikler sebebiyle yarattığı rahatsızlıklar klimanın rutin temizliğinin yapılmamasından kaynaklanır. Klima servisi klimalarınıza bakım yaparak ömrünü uzatır. Gereksiz zamanlarda klimaların arıza yapmasını önler. Bakımdan sonra sağlanan enerji tasarrufu enerji sarfiyatı azalır. Performansı artar ve oluşan kötü kokular önlenmiş olur. Sağlığınız ve tasarruflu bir klima için periyodik bakımları ihmal etmeyin.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button