Ataşehir

Ataşehir Kombi Servisi | 0216 370 36 32

Kombi Arıza
Kombi Servisi

Kombiler Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Kombi Servisleri

Ataşehir, İstanbul kentinin Anadolu yakasında yer alan lüks bir semttir. Son yıllarda inşaat sektörünün üzerinde durduğu ve birbirinden farklı inşaat projelerin üzerinde gerçekleştirilmiş olduğu Ataşehir semti bu projeler sayesinde de daha da popüler bir mekân haline gelerek bireylerin ev almasına, yatırım yapmasına olanak sağlamıştır. Ataşehir lüks bir semt olmakla beraber bireylerin ihtiyaçlarını giderebilecek bir kalkınmaya da sahiptir. Bu nedenle Ataşehir kombi servisi olsun ya da diğer teknolojik aletlerin teknik arızalarını giderecek servisler olsun içerisinde barındırmaktadır.

Kombi Nedir?

Taşınmazın yani konutun ya da bireyin iş yerinin ısınma ihtiyacını gideren ve sıcak su ihtiyacını da gideren bir alettir. Kombiler duvara asılabilirler, taşınma gibi durumlarda sökülebilen ve yeniden monte edilebilen ve fazla ağır olmayan cihazlardır diyebiliriz.

Bireyin kullandığı kadar ücret ödediği kombiler ayrıca 15 yıllık bir garanti kapsamı altında da bulunmaktadırlar. Kombi şofbene göre daha avantajlı yani kullanışlı ve güvenilir bir cihazdır. Kombinin içerisinde var olan suyun ısınması için doğalgaz ya da bazı kombi türlerinde LPG gerekse de kombinin çalışabilmesi için de elektrik gereklidir. Kısacası ısınma ihtiyacının giderilmesi açısından elektrik ve doğalgaz aynı anda mevcut olmalıdır.

Kombi Servisleri

Dünyada var olan her şeyin bakıma ihtiyacı olduğu gibi teknolojik bir cihaz olan kombinin de bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Ataşehir kombi servisi gibi servis yerleri kombilerin bakımını gerçekleştirmektedirler.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button