Ataşehir

Ataşehir Beko Klima Servisi | 0216 442 27 02

Atek Beko Klima Gaz Şarjı
Atek Beko Klima Montajı

Ataşehir Beko Klima Servisi Nerede Bulunmaktadır? 

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ilçesidir. Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar ilçeleri tarafından çevrilmiştir. İstanbul’un yeni ilçelerinden biridir. Ataşehir Beko Klima Servisi  bu ilçede hizmet veren en iyi klima servislerinden biridir.

Ataşehir Beko Klima Servisi Teknik Bilgiler

Klimalar, insanların hayatını daha yaşanılır kılmak için bulundukları ortamları soğutan, ısıtan ve temizleyen cihazlardır.  Klimalar; evler, arabalar, işyerleri olmak üzere birçok ortamda kullanılır.  Klima sistemi ilk olarak bir kağıt fabrikasında kağıt rulolarının bozulmaması için nem kontrol amacıyla kullanılmıştır. Klimanın çalışma prensibi, belli bir basınç altındaki sıvının istenilen sıcaklıkta buharlaşması ve buharlaşan sıvının buhardan tekrar sıvıya dönüştürülmesi sistemidir. Bu sistem ortamları yazın soğutur, kışın ısıtır.  Beko Klima teknik servisleri, klimanın montajının yapılacağı mekanda keşif yapılmasından montajının yapılamasına kadar, montajdan sonra da gerekli zamanlarda bakımının yapılması işlemlerinin her birini yapan profesyonel ekiptir. Bu işler soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından yapılmaktadır. Bu elemanlar klima montaj işini profesyonel bir şekilde yapıp müşterilerine cihazlarını teslim etmektedirler.

Ataşehir Beko Klima Servisinin Hizmetleri

Klimanın montajı ve montajdan sonraki bakımının yapılması, işinde uzman olan soğutma ve iklimlendirme elemanları tarafından Beko garantisiyle hassasiyetle yapılmaktadır. Ataşehir Beko Klima Servisi  bu konuda profesyonel ekibiyle işlerini en güzel şekilde yapmaktadır. Klimanın montajı ve bakımıyla ilgili her türlü başvuruyu anında değerlendirip müşterinin isteklerini yerine getirmektedirler.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button