Atalar

Atalar Klima Servisi – 0216 370 36 32

Klima Servisi Hizmetimiz
Klima Servisi Hizmetimiz

Serinlemek İçin Pencereyi Değil, Klimayı Açın

Yaz aylarının iç mekanlardaki bunaltıcı etkisini ortadan kaldırmak için en ideal çözüm elbette mekan ile uyumlu, gücü ve kapasitesi ile bulunduğu mekanı etkili bir şekilde soğutacak bir klima sahibi olmaktan geçer. Klimanın ilk günkü etkili soğutması ise, havada var olan partiküllerin filtre sistemini tıkaması, dışarıda konumlanan unsurlar ile iç mekanda yer alan klimanın bağlantısını sağlayan hortumların kırılması, ezilmesi ya da katlanması ile ortaya çıkan arıza ya da verim düşüklükleri gibi nedenlerle kaybolabilir. Bu durumda ilk günkü performansına kavuşturmak amacı ile klimanın güçlü bir servis desteğine ihtiyacı olduğu ortaya çıkar. Servis konusuna gereken önemin verilmediği durumlarda ise, klima tamamen devreden çıkacağı için sıcak günlerde serinlemek için pencereyi açmaktan başka çare kalmaz. Bu olumsuzlukları yaşamamak için, tek ve en etkili yol güçlü bir servis desteği almaktır.

Nitelikli Servis, Destek Vereceği Klima İçin Model Seçmez

Klimanın hangi model ve hangi özelliklerde olursa olsun servis desteği verebilmek bir klima servisi için en önemli konudur. Atalar Klima Servisi olarak, güçlü altyapımız ve makine parkımızın yanı sıra, nitelikli personelimiz ile yıllardan bu yana pek çok kuruluşa ve konuta klima konusunda servis desteği veriyoruz. Bu hizmetimizden faydalanmak için bir telefonunuz yeterlidir.

Bizi Biz Yapan Değerlerimizle Farklıyız

Atalar Klima Servisi olarak klima onarımlarında saatler ile sınırlı süre içinde hızlı müdahale ve kati çözüm ilkemizle hizmet verirken, periyodik bakım ve servis hizmetinde de önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ilkelerimiz doğrultusunda servis kalitemizden ödün vermeden en uygun fiyatla çözüme ulaşıyor, sıcak yaz günlerinde serin mekanlar yaratmanın huzuru ile büyüyoruz.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button